DansUnutulmaz Bir Düğün Dansı İster Misiniz?

Düğün Dansı Nedir?

    Düğün dansı eşinizle birlikte bir hayata başlangıcınızın ilk noktasıdır. Yıllar boyu sürecek ve beraber geçirilecek bir ömrün ilk kutlamasıdır. Bu dans, düğün geleneğiyle birlikte var olmuş ve bu önemli günün en önemli etkinliklerinin başında gelmektedir. Ömür boyu akılda kalan, mutlu fotoğraflara yansıyan evlilik töreni için tüm detaylar aylar öncesinden özenle hazırlanıyor. Unutulmaz düğün davetlerinin en heyecan verici bölümü ise çiftlerin pek çok kişinin bakışları altında yaptığı ilk dans.


    Dans ve müzik birbiri ile uyum içinde ilerler. İşitsel açıdan müzik, görsel açıdan koreografi çok önemlidir. Hareketler belirli adım ve kalıplara bölünerek, duyguların ve müziğin yardımı ile bütünleşerek büyür. Tıpkı sizin aşkınız gibi… Bu özel gününüzü muhteşem bir gösteriyle süslemek istiyorsanız Sehes dans kursumuzun eğitmenlerinden yardım almalısınız.


image
 

Unutulmaz Bir Dans İstemez misiniz?

Yanlızca düğün değil nişan ve başka özel günlerinizdeki tango,wals,zeybek ve istediğiniz her türlü birbirinden özel ve güzel dans koreografileri BURCU hoca eşliğinde sizlere özel olarak verilmektedir.


Sehes ile düğün dansınızda sizin gibi özel ve unutulmaz olsun...


Üyelik Paketleri

Dans kurslarımıza başvurmak için ekteki formu doldurup merkezimize başvurmanız yeterli.

Dans Kursu Başvuru Formu
image

Tango

image

Vals

image

Salsa

image

Zeybek